Poziv preuzmite na ovom linku

Poštovani roditelji,
U utorak, 15. siječnja 2019. godine u Kneževoj palači u Zadru DV Gustav Krklec Krapina kao korisnik bespovratnih sredstava s Gradom Krapinom kao partnerom, potpisao je ugovor za projekt “Vrtić za svaku obitelj” (broj ugovora: UP.02.2.2.08.0036) sa Ministarstvom za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku te Hrvatskim zavodom za zapošljavanje u okviru Poziva ”Unapređenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja“ sufinanciranog iz Europskog socijalnog fonda (ESF) u financijskom razdoblju 2014. – 2020.
Projektom se financira uvođenje poslijepodnevnog boravka djece u rad vrtića, a namijenjen je roditeljima kako bi lakše uskladili osobni i poslovni razvoj. Prema iskazanim potrebama roditelja, radno vrijeme vrtića je usklađeno te traje u prijepodnevnom primarnom programu od 5:30 do 15:30 sati i u poslijepodnevnom primarnom programu od 10:00 do 20:00 sati.

Sadržaj priopćenja isključiva je odgovornost Dječjeg vrtića Gustav Krklec Krapina.

Projekt „Vrtić za svaku obitelj“ provode Dječji vrtić Gustav Krklec Krapina i partner Grad Krapina u sklopu Operativnog programa „Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.“, Unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja, broj poziva: UP.02.2.2.08