Poštovani roditelji,

Iza nas je niz kriznih situacija vezanih uz potres. Vjerujemo da ste zabrinuti za svoju djecu, tražeći savjete o tome kako se postaviti, kako objasniti djeci što se događa i pružiti im podršku. Zato želimo sa Vama podijeliti  publikaciju “Djeca i obitelji prije, tijekom i nakon potresa” za koju se nadamo da će vam biti dobar prijatelj i suputnik na putu cijeljenja, oporavka i ponovne uspostave sigurnosti u životu Vas i Vaše obitelji.

Publikacija je interaktivna pa uz savjete o tome kako razgovarati s djecom i kako se ponašati u slučaju potresa, predlaže i aktivnosti s djecom. Autori publikacije su psiholozi Poliklinike: prof. dr. sc. Gordana Buljan Flander, Krešimir Prijatelj i Mia Roje Đapić.

Djeca i obitelji prije, tijekom i nakon potresa |  5Mb

Preporučamo Vam da pročitate i savjete na ovoj poveznici

Vaš vrtić