Upravni odjel za obrazovanje, kulturu, šport i tehničku kulturu donio je Plan upisa u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2021./2022. (poveznica)

Poštovani roditelji,

pred nama je postupak upisa u prvi razred osnovnih škola na području Krapinsko-zagorske županije za školsku godinu 2021./2022.

U prvi razred osnovne škole u školskoj godini 2021./2022. na području Krapinsko-zagorske županije upisuju se djeca rođena u razdoblju od 1. travnja 2014. godine do 31. ožujka 2015. godine i djeca kojoj je u školskoj godini 2020./2021. odgođen upis u prvi razred osnovne škole.

Informacije o postupku upisa u prvi razred osnovne škole dostupne su u prilogu ove obavijesti. Svaki roditelj bit će pisanim putem obaviješten od strane nadležne škole kojoj dijete pripada prema upisnom području o točnom vremenu i mjestu obavljanja liječničkog pregleda i utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta prije upisa u prvi razred (pedagoška obrada).

Molimo vas da pažljivo proučite priložene dokumente kako bismo postupak upisa u prvi razred uspješno proveli.

  Plan upisa u prvi razred osnovne škole

  Raspored utvrđivanja psihofizičkog stanja djece za upis u prvi razred

  Obavijest roditeljima djece

   Upitnik za roditelje djece

   Zahtjev za prijevremeni upis

   Zahtjev za privremeno oslobađanje od upisa