Poštovani roditelji,

na području Krapinsko-zagorske županije provodi se projekt „Koalicija za ranu intervenciju u djetinjstvu“. Projekt provodi Hrvatska udruga za ranu intervenciju u djetinjstvu (HURID) u partnerstvu s Gradskim odjelom za edukaciju i mlade iz Reykjavika.

Cilj projekta je zagovaranje interesa djece rane i predškolske dobi s razvojnim rizicima i teškoćama te njihovih roditelja kako bismo unaprijedili mogućnosti da djeca kojima je potrebna razvojna podrška istu pravodobno i dobiju.

Kako bi se to moglo postići, potreban je uvid u stanje na terenu iz perspektive roditelja, zato nam je izrazito važno čuti vaša dosadašnja iskustva vezana uz usluge rane intervencije te vas pozivamo da ispunite anonimni upitnik na ovoj poveznici (https://forms.gle/XCSuSXgz3tLm2Cbd9)

Srdačno zahvaljujemo!

Još jednom napominjemo kako su svi upitnici anonimni te Vas molimo da upitnike ispunite do 18. studenoga 2022.