Dragi roditelji,

Dječji vrtić Gustav Krklec Krapina provodi istraživanje o prisutnosti suvremene tehnologije u životu djece koja su polaznici našeg Vrtića.

Cilj istraživanja je dobivanje povratne informacije izravno od samih roditelja, djece i odgojno-obrazovnih djelatnika kako bi utvrdili na koje sve načine suvremena tehnologija utječe na dječji razvoj. Na temelju dobivenih rezultata istraživanja razvijat ćemo naš daljnji rad u budućnosti, a koji se odnosi na medijsko opismenjavanje djece i odraslih. Od raznih edukativnih radionica za djecu, do stručnih predavanja za roditelje i lokalnu zajednicu.

Ispunjavanje upitnika je anonimno.

Za popunjavanje ankete potrebno je oko 10 minuta, a možete joj pristupiti na slijedećem linku

https://forms.gle/jXgZZVEm7f3ZGHnn6

Anketu je moguće popuniti do 31. siječnja 2023. godine.

Hvala na sudjelovanju.