Poštovani roditelji,

obavještavamo Vas, da će se zbog objektivnih razloga, upisi u Dječji vrtić Gustav Krklec Krapina za pedagošku godinu 2023./2024. provoditi u mjesecu lipnju putem sustava e-Upisi preko aplikacije e-Građani.

Rokovi e-Upisa :
Lipanj

  • Administracija ustanova – 9. lipnja do 14. lipnja 2023.
  • Kreiranje zahtjeva za upis – 15. lipnja do 23. lipnja 2023., 12:00h
  • Obrada i evaluacija zahtjeva – 25. lipnja do 10. srpnja 2023.
  • Objava rezultata bodovanja* – 11. srpnja 2023.

*Na dan događaja objava rezultata bodovanja, podnositelju zahtjeva u sustavu su vidljivi samo ostvareni bodovi iz evaluacije zahtjeva. Tog dana, algoritam predlaže dječjem vrtiću (ili skupini vrtića) prijedlog upisnih lista po lokaciji/programu zavisno o ostvarenim bodovima te iskazanim preferencama podnositelja zahtjeva. Konačno formiranje samih upisnih lista i potvrdu upisa djece obavlja sam dječji vrtić (upisno povjerenstvo) te je navedeno moguće ažurirati do 22. kolovoza 2023.

 

Molimo sve zainteresirane roditelje/skrbnike koji žele podnijeti Zahtjev za upis u Dječji vrtić Gustav Krklec Krapina da prate obavijesti o e-Upisima na našoj mrežnoj stranici.

Vaš vrtić