Ukoliko ste na listi čekanja za logopedsku terapiju i/ili primjećujete da Vaše dijete ima određene komunikacijske, jezične ili govorne teškoće, pozivamo Vas da se uključite u Virtualnu logopedsku čekaonicu.

Logopedska čekaonica je projekt financiran iz sredstava Europske unije, a odnosi se na besplatan digitalni prostor za roditelje i djecu na logopedskim listama čekanja u kojem se nalaze priručnici, interaktivne knjige, igre i radni listići kako bi vrijeme čekanja na logopedsku terapiju proveli što kvalitetnije.

Ako ste zainteresirani za uključivanje u sustav ili želite saznati nešto više o samom projektu, molimo Vas da se javite mailom:

  • logopedinji Tajani Planić (logoped@vrtic-gustav-krklec-krapina.hr) ili
  • projektnom timu Logopedske čekaonice (logocekaonica@gmail.com).

 

Vaš vrtić


 Plakat: Logopedska čekaonica

Pogledajte video: