Kućni red

Svakodnevno dolaženje u vrtić regulirano je Kućnim redom i Sigurnosno-zaštitnim i preventivnim programom u Dječjem vrtiću “Gustav Krklec” Krapina.

Radno vrijeme vrtića je od 5:30 – 20:00

od 05:30 do 15:30 redoviti cjelodnevni program
od 05:30 do 06:30 jutarnji rad – dežurstvo
od 10:00 do 20:00 redoviti poslijepodnevni cjelodnevni program
od 15:45 do 18:45 program predškole
od 15:30 do 18:00 kraći programi, ovisno o rasporedu (ritmika, strani jezik)

Godišnji kalendar rada – primarni program.

Početak rada: 1.9. 2019.

Završetak rada: 31.8.2020.

Neradni dani: državni praznici i blagdani

Svakodnevno dolaženje u vrtić